Just hiljaaegu vajasin ma kiirlaenu, Praha reisi viimase hetke pakkumiseks. Olin sel hetkel parasjagu puhkusel, kui avanes võimalus soodsalt lennata Prahasse kolmeks päevaks. Puhkuserahad olid aga otsa saamas, mina aga tahtsin mitte ainult vaadata linna, vaid ka osta seal riideid, tol hetkel olid käimas hooaja soodusmüügid.

Ühesõnaga oli mul hädasti raha vaja. Üks tuttav rääkis mulle paari sõnaga võimalusest võtte kiirlaen sms money kaudu, ta oli isegi just hiljuti võtnud sealt kiirlaenu.  Ma võtsin tema nõu kuulda ning läksin sms money veebilehele ja olin meeldivalt üllatunud, et firma pakkus uutele klientidele esimest laenu täiesti intressivabalt.

Ma tutvusin lepingutingimustega, registreerusin veebilehel ja esitasin taotluse laenu saamiseks summas 200 eurot 25 päevaks. Sms money töötaja võttis minuga koheselt ühendust ning täpsustades minu isikuandmeid, laenutava summa ja selle tagastamise tähtaja, lubas ta , et raha laekub koheselt minu pangaarvele. Nii ka juhtuski.

Kahe päeva pärast ma juba jalutasin Praha Vanalinnas, nautisin linnavaateid, jõin kohvi hubastes kohvikutes, mida Prahas on ilmatu suur hulk. Ma jõudsin osta nii riideid, kui ka kosmeetikakomplekti naisele ja lennukite konstruktoreid lastele.

Tulles tagasi koju, ma töötasin oma firmas 2 nädalat ning saades töötasu, tagastasin ma koheselt ka sms money’st laenutatava summa. Me jäime üksteisega rahule.

Kiirlaen päästis mind välja vajalikul hetkel. Kiirlaenu saamine ostutus palju lihtsamaks, kui ma seda endale ette olin kujutanud. Seetõttu, kui mul kunagi läheb taaskord vaja kiiresti raha, siis pöördun ma jälle sms money poole.

SMS money kiirlaen
Tagged on: