Monetti on üks tuntumaid firmasid, kes väljastab tagatiseta kiirlaene lühikese ajaga ning soodsatel tingimustel. Selle ettevõtte teenuseid kasutavad paljud, ükskord otsustasin minagi pöörduda sinna majandusliku abi saamiseks.

Töö jaoks oli mul vaja osta paar uut arvuti litsentsiprogrammi, selleks et täita üks väga tulukas ja kiire tellimus. Üks tuttavatest, kelle poole ma pöördusin, ei saanud mind millegagi aidata, kuid soovitas võtta tagatiseta kiirlaen Monettis, kus ta ise oli juba püsikliendiks. Seda enam, et uue kliendina oli mul võimalus võtta laen summas kuni 200 eurot tähtajaga kuni 30 päeva täiesti tasuta, see tähendab null protsendi määraga. Viivitamata külastasin ma Monetti kodulehte Internetis, tutvusin laenutingimustega uute klientide jaoks ning otsustasin, et see variant sobib mulle. Seejärel täitsin ma lihtsa laenutaotluse, märkides selles oma isikuandmed, pangaarve numbri ning samuti laenusumma ja selle tagastamise tähtaja. Seejärel läksin ma lähimasse Eesti Posti kontorisse, oma isiku tuvastamiseks ning 15 minuti jooksul oli raha juba minu pangaarve peal. Seega selleks, et saada mulle vajalik laen Monettis, kulus mul natukene üle poole tunni.  Arvestades seda, et enamus ajast kulus postikontori külastamiseks.

Ühesõnaga laabus kõik suurepäraselt. Oma esimese kiirlaenu sain ma peaaegu hetkega kätte, ostsin ja paigaldasin kohe ka tööks vajalikud programmid ning jõudsin kiire töö õigeaegselt valmis tehtud, mille eest sain kordades suurema tasu, kui laenu summa ise.

Kuid ka Monetti püsiklientide jaoks on kiirlaenude protsendimäärad üpris lojaalsed laenuvõtjate suhtes, veel enam, et edaspidi pole enam vaja otsida ja käia postkontoris, oma isiku tuvastamiseks. Uue laenu võtmiseks tuleb täita vaid avaldus ning 15 minuti pärast laekub raha teie pangaarvele.

Kiirlaen Monettist.
Tagged on: