Mida kujutab endast kiirlaen?Kaasaegsete elanike jaoks on antud pangateenus väga migav ja mõistlik, kui on vaja saada kuskilt puuduolevat rahasummat. Elus tuleb ette erinevaid olukordi ja keegi pole millestki kaitstud. Kui raha on vaja kohe ning abi pole kuskilt saada, siis kõige parem lahendus on pöörduda panka ja võtta kiirlaenu.

Tänapäeval pakuvad kõik riigis tegutsevad pangad sellist teenust, kusjuures laenutingimused on laenusaajale üsna soodsad. Te saate vajalikke rahalisi vahendeid teatud tähtajaks ning ei maksa väga suuri intresse.

Kui te veel ei tea, kuidas saada Eestis kiirlaenu sularahas, siis pöörduge ükskõik millisesse panka, kus te sate esitada taotlust. Taotlust võib esitada otse finantsasutuse kontoris, või minna panga kodulehele ja vastavas alajaotuses täita ära taotluse elektroonilist vormi. Kiirlaene sularahas annavad välja SMSMoney, SMSRaha.

Vastus tuleb üsna kiiresti, kuna juba ühe tunni jooksul võetakse otsust vastu ning te saate oma raha kätte.

Kiirlaen on soodne sellepärast, et esmakordse laenusumma puhul ei pea te maksma intresse. See tähendab, et te võtate pangast konkreetset summat ning seda sama summat peate ka tagastama. Ja intress on 0%. Järgmiste laenude vormistamisel hakkab intress kasvama, kuid mitte märkimisväärselt, mis võimaldab laenusaajal tagastada oma laenu õigeaegselt.

Tuleb pidada meeles, et kiirlaenud kuuluvad kõrge riskiga laenude rühma, kuna nende vormistamiseks ei nõuta palgatõendit ega muud tagatist. Need tegurid mõjutavadki kehtestatavat intressimäära.

Kiirlaen annab igaühele võimalust saada väiksemat rahasummat, mida on vaja kiireloomuliste vajadusete rahuldamiseks. Näiteks ei jätku raha kingituse või tehnika ostuks, reisimiseks või mõne teenuse eest tasumiseks. Kiirlaenu on lihtne saada ning seda võib ka kiiresti tagastada, seejuures mitte kaotades midagi oma vahenditest ja mitte makstes suuri intresse.

Kiirlaen sularahas