Laen Laenusumma Tähtaeg Intressimäär    
Mogo.ee 500-
10 000€
kuni 72 kuud 42% Laen erinevate sõidukite tagatisel ja nende ostmiseks, sõltumata vanusest, margist ja mudelist – auto, mootorratas, paat, motoroller, traktor, jne. TAOTLE LAENU »
Bigbank.ee 500 – 15 000€ kuni 72 kuud alates
8,9% aastas
Laenu taotlemiseks peab sul olema puhas krediidiajalugu, hea maksevõime ja netopalk alates 300 eurot kuus. Laenu saad taotleda kui oled vähemalt 22-aastane Eesti Vabariigi kodanik, Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik. Alates 7000-eurosest laenusummast võib olla vajalik käendaja olemasolu. TAOTLE LAENU »
Laen.ee 500-
50 000€
1-60 kuud alates
2,5% kuus
Autolaen on Laen.ee finantsteenus, mis võimaldab nii füüsilistel kui ka juriidilistel isikutel saada laenu auto tagatisel. Laenuperioodi jooksul jätkab klient panditud auto kasutamist. Sellega erineb Laen.ee autolaen konkurentide sarnastest teenustest. TAOTLE LAENU »

Laen auto tagatisel – uus ost soodsatel tingimustel

Kui te soovite saada uue ja moodsa auto õnnelikuks omanikuks, et sõita linnas kõikide mugavustega, mitte sõltuda enam ühistranspordist ja kellaajast, siis tasuks mõelda sellele, kust võtta raha auto soetamiseks.

Kas te teate, kes annab laene auto tagatisel? Meie aga teame – pöörduge pankadesse ning finantsabi saab tagatud igaühele.

Autolaen – see on üsna levinud pangateenus ning peale selle on ta väga nõutud kodanike seas. Küllaltki mitte kõigil on suured palgad ja isegi juhul, kui hakata igakuiselt teatud summat kõrvale panema, siis kuluks väga kaua aega, et auto ostmiseks vajalikku summat kokku saada.

Peab elama siin ja praegu, kasutama ära oma võimalusi, nautida nooruspõlve ning mõelda oma õnnelikule ja edukale tulevikule. Seepärast pakkumegi võtta pangalaenu, et osta autot kohe.

Pangad annavad laenu auto tagatisel, mis tähendab, et ostuobjekt ise hakkab esinemafinantsasutuse jaoks tagatiseks. Nii saab laenuandja olla kindel laenusaaja maksevõimes. Kui laenusaaja rikub laenutingimusi, ei maksa oma laenu tagasi, siis on pangal õigus tagatiseks olev auto ära konfiskeerida ning hakata seda kasutama ja käsutama oma äranägemisl.

Autolaenu taotlust vaadatakse läbi mõne tunni jooksul, peale mille saab kohe saada vajalikku summat oma pangakontole. Nüüd jääb üsna vähe oma unistuse ellu viimiseks – minna autosalongi ning valida endale meelepärast autot.

Laen auto ostuks

Autolaen – see on soodne, lihtne ja jõukohane nendele, kes soovib tõsta oma sotsiaalset staatust, soetada autot ning võita oma sõprade, töökaaslaste ja lähedaste inimeste austust. Auto näitab soliidsust ja ühtaegu on ka suurepäraseks abiliseks iga inimese elus. Nüüd ei hakka te sõltuva ajast ja kohast, saate planeerida igasuguseid tööalaseid ja isiklikke sõite.

Aga selleks, et sõita autoga, on vaja ainult vormistada pangas soodsat autolaenu ning auto ostmise küsimust saabki kohe lahendatud.