Laen ilma palgatõendita: valime panka

Tänapäeval saavad paljud Eestis tegutsevad pangad pakkuda oma klientidele soodsaid laenutingimusi ning paljusid taotlejaid ahvatleb võimalus vormistada laenu ilma konto väljavõtteta. Kui te olete kindlad, et saate tagastada oma laenu õigeks tähtajaks, mida määratakse finantsasutusega sõlmitavas laenulepingus, siis tuleb teil teada, millised pangad annavad välja laene ilma palgatõendita.

Eestis pakuvad kõik pangad häid laenutingimusi ning turuliidritest tarbijalaenu segmendis võib nimetada järgmisi pankasid: TFBank, Laen.ee, BigBank. Kuidas valida nende seast optimaalset varianti? Siin peab igaüks juba ise valikut tegema, kuid võtmeteguriteks jäävad tihtipeale sellised punktid nagu laenu intress, väljastatava summa limiit, laenu tähtaeg.

Kiirlaene saab võrrelda siin

Antud kriteeriumidele tuginedes võib otsustada, millisesse panka on parem pöörduda. Kui teil on juba mingis pangas konto avatud, siis võib kohe pöörduda teile tuttavasse asutusse. Siis teostatakse identifitseerimise protseduuri juba olemasolevate andmete alusel. Peale selle on pangal juba olemas info teie kohta, teie arvetest, teie maksevõimest ja krediidiajaloost, mis mõjutab tunduvalt kiirlaenu väljastamise otsust. Kui teie krediidiajalugu on puhas, siis pole ka põhjust teile laenu mitte anda.

Kui olukord ei anna edasi lükata, kui raha on vaja kohe ning te peate leidma vajalikku summat, siis taotlege pangast kiirlaenu ning kõik rahalised küsimused saavad koheselt lahendatud.

Kiirlaenu vormistamisele kulub väga vähe aega, sest kliendilt nõutakse ainult passi. Taotlust võib esitada ka online režiimis täites ära elektroonilist vormi panga kodulehel ning juba tunni aja jooksul saate te vajalikku summat oma pangakontole.

Laen ilma palgatõendita