Kiirlaen aitab alati välja, eriti sellistel juhtudel, kui raha on vaja kohe ning oodata pole lihtsalt võimalik. Selline olukord juhtus minuga just mõni aeg tagasi. Peale pikaajalist hoovihma koos tugeva tuulega, ma avastasin, et minu maja katus lekkib. Teise korruse magamistoa sein oli märg ning tapeet hakkas ära tulema. Helistades tuttavalöe ehitajale, uurisin ma välja, palju läheks maksma remondimaterjali ostmine ja remonditööde tegemine. Kuid sellist summat mul kahjuks polnud. Palgapäevani oli veel 2 nädalat, kuid probleem vajas kohest lahendamist, et vältida hullemaid tagajärgi ning järelikult veel suuremaid remondikulusid. Ning siis mul tuli meelde võimalusest võtta tagatiseta kiirlaen mõnest finantsfirmast, kes väljastavad kiirlaene. Otsides ja uurides erinevaid variante internetis, leidsin ma endale sobiva firma, milleks oli Raha24.

Laenutingimused tundusid mulle korrektsetena  ja usaldusväärsetena. Kõige tähtsam oli aga see, et intressisumma ei olnud rööviv. Ma registreerusin veebilehel, märkisin laenutava summa (200 eurot) ja laenu perioodi (30 päeva). Kinnitades taotluse, saatsin ma lühisõnumi oma mobiiltelefonilt. Mõne aja pärast tuli mulle mobiiltelefonile samuti lühisõnumina ka vastus laenu kinnitusega. Veel tund aega hiljem, laekus raha minu pangaarvele. Ma poleks kunagi arvanud, et kiirlaenu võtmine Raha24’st osutub nii kiireks ja lihtsaks protseduuriks. Ühesõnaga parandasid ehitajad mu katuse kõigest kolme tunniga, nii et õhtul, kui hakkas jälle sadama tugevat vihma, ei pidanud ma enam midagi kartma.

Kuu aja pärast tagastasin ma laenutatava summa, makstes üle 23 eurot intresside näol. Tehingu mõlemad pooled jäid teineteisega rahule. Kiirlaenu abiga lahendasin ma oma äkitselt tekkinud probleemi ning Raha24 teenis selle pealt 23 eurot. Ma arvan, et see on õiglane.

Tagatiseta kiirlaen Raha24 kaudu.
Tagged on: