Plaanite teha korteris remonti? See on tõesti tore, sest uus eluase, mis on teie jaoks lähedane, turvaline ja soe elupaik, väärib seda, et näha välja kõrgema klassi järgi. Ja loomulikult saab kõik alguse remondist. Kui majas on uus siseviimistlus, kui ümberringi on kõi hubane ja komfortne, kui disainis on tunda esteetikat, siis ka perekonnasisene olmeelu on alati rahulik ja tasane.

Kuid kust võtta remondiks raha? Sest see on ju üsna mitu tuhat eurot, kuna tööd on ees palju, vaja osta ehitus- ja viimistlusmaterjale, leida ja palgata spetsialiste ja remonditöölisi. Mida teha, kui oma vahendeid remondiks ei piisa? Vastus on üks – võtta remondilaenu. Tänapäeval pakuvad paljud pangad sellist teenust soodsa intressiga. Tasub oma võimaluse käest mitte ära lasta ning kasutada ära finantsasutuste soodsaid pakkumisi.

big-remont

Tänapäeval annavad pangad laene klientide igasuguste vajaduste rahuldamiseks ning kui teil on vaja raha oma maja või korteri remondiks, siis te ka saate neid. Taolise laenu peamiseks tingimuseks on kinnisvara tagatiseks vormistamine.

Kui teil on oma isiklik eluase, siis on tõesti saabunud aeg remondiks, et oma unistusi ellu viia, mõeldes välja originaalset sisekujundust, et muuta oma elupaika tõesti suurepäraselt hubaseks, ilusaks ja mugavaks.

Pangad annavad klientidele laene summas kuni 85% remondilaenu tagatiseks oleva kinnisvara maksumusest. See näitab seda, et te võite saada üsna suurt rahasummat kätte, millest teile piisab kõikide planeeritud remonditööde teostamiseks. Laenu pikkus võib olla kuni 30 aastat.

Pankade tingimused on üsna soodsad, et juba täna pöörduda krediidiasutusse vajaliku rahasumma saamiseks.

Laenu kinnisvara tagatisel võib kulutada remondile.

Miks on remondilaenuvõtminesoodne? Esiteksrõõmustabväljastatava laenusummalimiit. Pank seab piiri 85% tagatiseks olevast kinnisvara hinnast ning sellest peab täiesti piisama, et remont saaks ilusti valmis. Peale selle ei hakka te maksma suurt intressi, kuna remondilaen on pikaajalise finantseerimise liik ning kokkuvõttes on selle maksumus palju väiksem kui lühiajaliste laenude puhul.

Oma unistuse ellu viimiseks võite te võtta ka väikelaenu.

Remondilaen – elame mugavalt